سطل پلاستیکی

سطل زباله کابینتی

این نوع سطل از پلاستیک و مواد اولیه ی مرغوب تهیه شده است و در رنگ های متنوع قابل سفارش می باشد. این محصول به آسانی بر روی کابینت و کشو نصب می شود و فضای کمی را اشغال می کند و بسیارسبک و قابل شستشو می باشد.

سطل زباله شهرداری

در ساخت این محصول از مواد پلی اتلین استفاده شده که در مقابل اشعه ،ضربه ،نور، سردی ،گرمی ،تغییر رنگ، و تغییر بسیار مقاوم است. این نوع سطل زباله دارای چهار چرخ متحرک، پدال پا ،و رنگ بندی متنوع می باشد و با ظرفیت های  660 و 1100 لیتری عرضه می شود.

سطل زباله اداری

سطل زباله های اداری شرکت نیشام از پلاستیک های مقاوم و مستحکم ساخته شده اند و دوام و ماندگاری بالایی دارند و بصورت گرد، مستطیلی، و درب دار در طرح، رنگ ،و حجم های گوناگون قابل سفارش هستند.

سطل زباله بیمارستانی

 این محصول دارای پدال پای فلزی می باشد که بدون تماس دست با سطل می توان زباله ها را درون مخزن انداخت. ظرفیت مخزن این سطل زباله 60 لیتر میباشدو جنس بدنه و درب این محصول از پلی اتلین ساخته شده  که در برابر تغببر رنگ، فرم، و گرمی و سردی مقاوم است و دارای رنگ بندی متنوع می باشد.

سطل پلاستیکی شفاف

شرکت نیشام از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تولید سطل های پلاستیکی شفاف استفاده کرده است. این سطل ها به صورت درب دار و قابل پلمپ عرضه می شوند و برای انواع محصولات لبنی همچون ماست، پنیر، خرما و دیگر محصولات قابل استفاده می باشد. این سطل ها در سایز بندی، 1 لیتری، 2 لیتری، 5 لیتری و 10 لیتری و در طرح های دایره ،مربع، مستطیل، و بیضی قابل سفارش می باشند.

سطل رنگ

شرکت نیشام انواع سطل رنگ را در سایزهای5، 10، 20 و 25 کیلیویی  را در طرح های ساده و سه لبه را  بهترین کیفیت عرضه می نماید.

سطل گریس

شرکت نیشام انواع سطل پلاستیکی گریس را در سایزهای 250 ، 400 ، و 900 گرمی به مشتریان عرضه می نماید.