گلدان پلاستیکی

گلدان گرد

این محصول از بهترین نوع مواد اولیه ساخته شده است که در رنگ های سبز، قرمز، زرد، و غیره و همچنین در سایزهای و 10 ، 15 و 17 سانتی متر عرضه می شود و برای انواع کاکتوس و گیاهان زینتی مناسب می باشند. از ویژگی های این محصول می توان به سبک بودن ، مقاوم بودن در برابر تغییر رنگ، طراحی مدرن، و قیمت مناسب آن اشاره کرد.

گلدان دیواری

این محصول یکی از جدیدتر ین مدل های شرکت نیشام می باشد که  در رنگ ، سایز و طرح های متنوع تولید شده و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود، هیچ گونه فضای اضافی را اشغال نمی کند، و موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود.

گلدان شهری

 استفاده از گلدان شهری شرکت نیشام برای زیبا ترشدن فضای شهری بسیار مناسب می باشد. این محصول از مواد اولیه پلیمری (پلی پروپیلن) در طرح های مربع، مستطیل، دایره، و پایه بلند تولید شده است.گلدان شهری پلاستیکی شرکت نیشام در سایزهای بزرگ طراحی شده اند تا برای انواع درخت و درختچه های شهری قابل استفاده باشند. از ویژگی های این گلدان می توان به سبک بودن، مقاومت در برابر سرما و گرمای شدید اشاره کرد.

گلدان دو طرفه

این محصول که به گلدان تراس، گلدان خورجینی ، نرده ای، و بالکنی نیز معروف است که با سایز بندی و رنگ بندی های متنوع  وهمچین در طرح های دایره، مستطیل، و مربع تولید شده است. موادی که برای تهیه این گلدان ها استفاده می شود در برابر گرما و سرمای زیاد بسیار مقاوم می باشند و برای کاشت انواع گیاهان زینتی، بالکنی و هم چنین سبزیجات مناسب هستند.

گلدان گلخانه ای

گلدان های گلخانه ای شرکت نیشام بصورت مربع و گرد در سایزهای متنوع تولید شده اند. این گلدان ها از مواد اولیه ی باکیفیت و مقاوم در رنگ مشکی و در مدل های نشا، سطلی و جعبه ای مشکی تولید شده اند. گلدان نشا برای کاکتوس و نشا گیاهان و گلدان های سطلی و جعبه ای برای نهال و گیاهان سایز بزرگ کاربرد دارد.

گلدان استوانه ای

این نوع گلدان یکی ازبهترین انواع گلدان‌ شرکت نیشام می باشد که کیفیت بالایی دارد و در برابر شکستگی، گرما و سرما مقاوم است و درای رنگ، طرح ،سایزهای متنوع  وهم چنین زیر گلدانی می باشد.

گلدان چند ضلعی

شرکت بازرگانی نیشام با بهره گیری از افراد متخصص و بهترین مواد اولیه انواع گلدان های پلاستیکی چند ضلعی را تولید و عرضه می نماید این نوع گلدان ها در رنگ بندی و سایزهای مختلف قابل سفارش می باشند وبرای نگهداری گل های طبیعی گزینه ی مناسبی هستند.